Андрій Шахов: "Після приходу Піцці «Валенсія» значно покращила свою гру"

Динамо Київ 9 Січня, 11:44 987
Андрій Шахов: Після приходу Піцці «Валенсія» значно покращила свою гру | 19-27
Відомий український журналіст оцінив суперника київського «Динамо» по 1/16 фіналу Ліги Європи - іспанську «Валенсію», яка провела останні матчі під керівництвом нового тренера.

"Валенсія" Піцці мені дуже подобається. Зрозуміло, що по перших поєдинках всерйоз розмірковувати про прогрес у її грі не варто, адже зміна тренера завжди стає додатковим стимулом для футболістів, але перші враження від роботи Піцці дуже і дуже позитивні.

Команда додала в швидкості, в агресії, в настрої і навіть, вважаю, у впевненості у власних силах. І атакувати "Валенсія" стала більш різноманітно. Начебто у складі Піцці не зробив багато змін, випустив знайомих гравців на знайомих позиціях, проте заграли хлопці куди більш краще.

Важливо, що після матчу з "Атлетіко" в Кубку Іспанії Піцци скромненько відійшов убік, віддаючи належне футболістам: мовляв, саме гравці, а не тренер - головна рушійна сила всіх змін... ", - повідомляє Dynamo.kiev.ua