"Чорноморець" орендував Ребенка

Футбол України 9 Січня, 15:33 765
Чорноморець орендував Ребенка | 19-27
Півзахисник харківського "Металіста" Павло Ребенок підписав орендну угоду із одеським "Чорноморцем". За інформацією "Чемпионат.сом", термін дії договору - до 1 червня.

Півзахисник харківського "Металіста" Павло Ребенок підписав орендну угоду із одеським "Чорноморцем". 

За інформацією "Чемпионат.сом", термін дії договору - до 1 червня.

Нагадаємо, раніше цей гравець на правах оренди захищав кольори "Ворскли", у якої його і купив "Металіст" у 2012 році. У першій частині сезону Ребенок взяв участь у всіх 18 матчах "Ворскли" (виходив виключно у стартовому складі і лише двічі був замінений), забив один гол і віддав п'ять результативних передач.

Додамо, що Павло Ребенок вже виступав у складі "Чорноморця" у 2009-2011 роках.