- Наскільки я знаю, «Слован» від Влада не відмовлявся. Просто ми в команді на правах оренди - як клуби далі домовляться, так і буде. Можу сказати, що Калітвінцев - здібний гравець. Ми з ним впевнено грали.
- Чи не було у вас розмови з Блохіним або Суркісом?
- З Олегом Володимировичем розмови не було; Ігор Михайлович запрошував на розмову, але поки я не знаю, де буду грати навесні...
- Тобто навесні у складі «Слована» ви можете і не опинитися?
- «Слован» хоче продовжити мою оренду, але є свої нюанси, - сказав Рибалка.