Як повідомляє FootballHub, у наступному сезоні українська Прем'єр-ліга знову складатиметься з 12-ти команд.
Це рішення було прийнято після робочої наради з тренерами клубів, яка відбулася сьогодні, 24 квітня.
Як повідомляє FootballHub, у наступному сезоні українська Прем'єр-ліга знову складатиметься з 12-ти команд.
Це рішення було прийнято після робочої наради з тренерами клубів, яка відбулася сьогодні, 24 квітня.