Раніше повідомлялося, що одним зі спаринг-партнерів «біло-блакитних» на цьому етапі підготовки стане бухарестський «Стяуа», з яким кияни зіграють 28 січня. Також стало відомо, що команда Блохіна зіграє іще з одним клубом зі столиці Румунії - «Динамо», а також зі шведським «Ельфсборгом» (правда, цей поєдинок динамівці проведуть вже по ходу другого збору).
Нагадаємо, з відпустки «Динамо» виходить 14 січня, а роботу на зборах в Іспанії почне 18-го числа.