Момент повернення Швайнштайгера стає все ближчим, але баварський півзахисник закликав не завищувати очікування відносно нього .
«Звичайно, мені більше подобається тренуватися з м'ячем разом з колегами, ніж одному і без м'яча, але я ще не досяг тієї мети, яку поставив перед собою. Мені спочатку необхідно остаточно одужати», - заявив Швайнштайгер.
За його словами, в наступні дні він буде тренуватися з командою в максимально можливому для нього обсязі, але при цьому враховуватиме власне самопочуття.
Пеп Гвардіола також дуже радий, що справи у його підопічного крок за кроком просуваються вперед: «Для мене особисто присутність другого капітана на зборах дуже важлива. Я сподіваюся, що він з кожним днем буде почувати себе краще».