Луческу: "«Шахтар» мріє виграти Лігу Європи"

Футбол України 10 Січня, 11:16 953
Луческу: «Шахтар» мріє виграти Лігу Європи | 19-27
Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу мріє виграти з "гірниками" Лігу Європи. За словами румунського тренера, зробити це буде непросто, однак можливий успіх дозволить зміцнити реноме клубу в Європі.

- Я хочу, щоб "Шахтар" продовжував вигравати трофеї. Це потрібно фанатам і нашим молодим талановитим гравцям. Вдалі виступи також необхідні для завоювання позицій у Європі. Сьогодні Ліга Європи - це трофей, який бажають виграти багато сильних команд. Кубок УЄФА ми виграли саме після того, як вилетіли з Ліги чемпіонів. Потім ми грали і в Суперкубку Європи. Мої футболісти насолоджувалися цим так, як якщо б вони виграли ЛЧ. Я очікую дуже важких матчів і зустрічей з сильними суперниками. Треба пам'ятати, що "Наполі", "Ювентус", "Тоттенхем", "Валенсія", київське "Динамо", "Рубін" і "Бенфіка"- це серйозні команди, - сказав Луческу.