Один з вболівальників попросив прокоментувати ситуацію з майбутнім у "Говерлі" орендованих із "Динамо" гравців особисто у віце-президента клубу Олександра Шуфрича у Twitter:

Один з вболівальників попросив прокоментувати ситуацію з майбутнім у "Говерлі" орендованих із "Динамо" гравців особисто у віце-президента клубу Олександра Шуфрича у Twitter:
