Піцці: «Відповідальність за результат – моя, і тільки моя»

Динамо Київ 11 Січня, 06:43 800
Піцці: «Відповідальність за результат – моя, і тільки моя» | 19-27
Тренер «Валенсії» Хуан Антоніо Піцці перед матчем з «Сельтою» підкреслив, що на етапі становлення нової команди гравцям прийдеться добряче попрацювати.

 

«Ми домовилися після гри з «Атлетико», що наступний матч буде нашою головною метою. Ми поки не думаємо про «Копа дель Рей». Вся енергія зосереджена на наступній грі з «Сельтою». Знаю, що це буде важкий матч, через потреби в очках обох команд».

«Я не можу гарантувати будь-якому гравцю беззаперечно, що він буде грати в кожному матчі. Бувають і жертви, а той, хто приймає рішення – тренер. Всім доведеться демонструвати найкращі ігрові якості. А я не робив жодних зобов’язань ні перед ким з гравців, тому відповідальність, як вони покажуть себе в грі, відповідальність за сам результат – моя і тільки моя», - цитує Піцці insidespanishfootball.