Павло Шкапенко: "Дуду нічим не краще, ніж інші українці в «Динамо»"

Динамо Київ 11 Січня, 09:27 1163
Павло Шкапенко: Дуду нічим не краще, ніж інші українці в «Динамо» | 19-27
Останнім часом активно поширюються чутки про можливий відхід з київського «Динамо» бразильського півзахисника Дуду. Зокрема, повідомляється, що інтерес до нього має цілий ряд тамтешніх клубів.

Останнім часом активно поширюються чутки про можливий відхід з київського «Динамо» бразильського півзахисника Дуду. Зокрема, повідомляється, що інтерес до нього має цілий ряд тамтешніх клубів.

Сам Дуду є однією з найбільш суперечливих фігур у складі киян. Всім уболівальникам команди відомо, що потенціал у бразильця дуже серйозний, але при цьому щось заважає Дуду розкритися. Через це 22-річний півзахисник за практично три роки в Києві провів всього лише три десятка матчів у першій команді.

Про перспективи Дуду в Україні журналісти поспілкувалися з колишнім форвардом «Динамо» Павлом Шкапенко.

- Я вважаю, що Дуду треба відпустити, - категоричним тоном починає екс-бомбардир.

- Павло, звідки така безкомпромісність?

- Пояснюю: Дуду нічим не краще, ніж українські футболісти, які є в наявність. Йому не одного разу давали шанс проявити себе : нашим хлопцям, до слова, такі можливості дають далеко не завжди. За декілька років бразилець не зумів себе проявити в «Динамо». Тому тут все ясно.

- Ви принципово проти легіонерів або ж конкретно не приймаєте Дуду?

- Ні, я не проти іноземців. Якщо приходить сильний легіонер - будь ласка, я тільки за, тільки радий буду. Повторюся, за умови, якщо він реально сильніше українців. У ситуації, коли іноземець нічим не виділяється серед місцевих хлопців... Ну, я не знаю, навіщо тоді його тримати.

- Кажуть, у Дуду проблеми з психологією: він на тренуваннях феєрить, а в іграх втрачається.

- Послухайте, він ж не сьогодні прийшов, і не вчора, вірно? Він у Києві з 2011 року. Якщо і були якісь проблеми, то він їх зумів би вирішити. Так що, я вважаю, що Дуду треба повернути туди, звідки його взяли.