Олексій Андронов: "Дієго для «Динамо» занадто старий"

Динамо Київ 11 Січня, 10:30 854
Олексій Андронов: Дієго для «Динамо» занадто старий | 19-27
Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов на своїй конференції відповів на чергові запитання читачів, пов'язані з українським футболом.

Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов на своїй конференції відповів на чергові запитання читачів, пов'язані з українським футболом.

Олексій, скажіть, будь ласка, а «Динамо» не розглядає можливості підписати Дієго, він же стане вільним агентом?

- Ні. Він занадто старий, - вважає росіянин.

Зауважимо, що бразильцеві Дієго нині 28 років. Пік його кар'єри припав на виступ за бременський «Вердер», у складі якого півзахисник провів 84 поєдинки, забивши при цьому 38 м'ячів. А от реалізувати свій потенціал у більш іменитому «Ювентусі» Дієго не зумів - всього 33 матчі і 5 голів.

З 2010-го року бразилець знаходиться на контракті в «Вольфсбурзі». У нинішньому сезоні півзахисник провів 17 поєдинків (все в «основі»), в яких забив 5 м'ячів (1 з пенальті) і відзначився 3-ма результативними передачами. За системою «гол+пас» в «Вольфсбурзі» він йде на другому місці, поступаючись форварду Івіца Оліч (8 м'ячів, 1 передача). «Вовки» у Бундеслізі нині посідають п'яте місце, всього на три пункти відстаючи від третьої позиції.

Контракт Дієго з німецьким клубом закінчується в 2014-му році. Його нинішня трансферна вартість оцінюється в 12 мільйонів євро. Дорожче в "Вольфсбурзі" тільки співвітчизник Дієго Луїс Густаво, якого оцінюють в 18 мільйонів.