Колишній нападник "Шахтаря", "Металіста" та збірної України Андрій Воробей залишився без клубу і подумує про тренерську роботу.
Останньою командою форварда був "Геліос".
Колишній нападник "Шахтаря", "Металіста" та збірної України Андрій Воробей залишився без клубу і подумує про тренерську роботу.
Останньою командою форварда був "Геліос".