У стані суперника: «Валенсія» програє «Сельті». ВІДЕО

Динамо Київ 11 Січня, 18:56 859
У стані суперника: «Валенсія» програє «Сельті». ВІДЕО | 19-27
В матчі 19-го туру іспанської «Ла Ліги», суперник «Динамо» Київ по Лізі Європи, «Валенсія» на виїзді поступилася «Сельті»

«Валенсія», ведучи в рахунку 0:1, – на 23-ій хвилині відзначився півзахисник Даніель Парехо, пропустила двічі – дубль на рахунку нападника «Сельти» Шарля Олівейри – 49-та та 77-ма хвилини. В результаті - 2:1.

Варто зазначити, що до цього матчу «Сельта» посідала 17-ту позицію з 16-ма очками. «Валенсія» - восьме місце, маючи 23 пункти в активі. Завтрашні матчі розставлять всі крапки над «і» в турнірній таблиці «Прімери».