Дякуємо Артему за чудові моменти в «Динамо», за всі голи, за любов та відданість біло-синім кольорам. Також, бажаємо швидше повернути свою оптимальну ігрову форму та радувати прихильників хорошою грою. Знайти дійсно хороший клуб і довести всім, що «є ще порох в порохівницях».
Нагадаємо, серед особистих досягнень Мілевського – «Футболіст року в Україні-2009», «Український футболіст року - 2008, 2009», «Найкращий бомбардир УПЛ -2008-09, 2009-10» та ін..
За «Динамо» Артем провів приблизно 250 матчів та забив майже 90 голів.
Но пасаран!