Продовжує з'ясовуватися графік контрольних матчів київського «Динамо» на першому міжсезонному зборі в іспанській Марбельї, який, нагадаємо, проходитиме з 18 січня по 1 лютого.
Всього на цьому етапі підготовки команда Олега Блохіна проведе чотири або п'ять контрольних поєдинків, перший з яких запланований на 24 січня. Суперником киян у цій зустрічі буде азербайджанський «Баку». У своєму наступному спарингу, 26 січня, «біло-сині» поміряються силами з хорватською «Рієкою».
Що стосується інших контрольних поєдинків, то 28 січня динамівці зіграють з румунським «Стяуа», і ще один матч проведуть 30 січня (суперник поки невідомий). Крім того, тренерський штаб «Динамо» розглядає варіант з проведенням і п'ятого контрольного матчу, 1 лютого, в день від'їзду команди до Києва.
Нагадаємо, з відпустки «Динамо» виходить завтра. Протягом середи і четверга підопічні Олега Блохіна будуть проходити традиційне медичне обстеження, а виліт команди до Марбельї запланований на суботу.