Йожеф Сабо: «Великим плюсом є те, що Олегу Блохіну дали час спокійно попрацювати»

Динамо Київ 13 Січня, 08:51 663
Йожеф Сабо: «Великим плюсом є те, що Олегу Блохіну дали час спокійно попрацювати» | 19-27
Заслужений тренер України, колишній гравець і наставник київського «Динамо» Йожеф Сабо поміркував про те, на що слід звернути увагу тренерському штабу «біло-синіх» під час зимової паузи в чемпіонаті України.

- «Великим плюсом є те, що Олегу Блохіну дали час спокійно попрацювати. Головний тренер знає можливості кожного зі своїх підопічних і команди в цілому, знайшов спільну мову з футболістами. «Динамо» потрібна хороша програма підготовки, і я не сумніваюся, що вона є в наявності. Вже 20 лютого на киян чекає відповідальна гра проти «Валенсії» в Лізі Європи. Після низки провалів іспанці стали на ноги, і з ними буде дуже непросто.

Проте, хотів би застерегти тренерський штаб від форсування підготовки, щоб команда не вимоталася за один місяць. На мій погляд, до відновлення сезону потрібно готуватися допомогою товариських матчів.

Зараз головне закласти фундамент загальної фізичної витривалості, швидкості і сили, набігати необхідний кілометраж. Так, за короткий термін домогтися потрібного результату буде дуже важко, але достатня кількість контрольних поєдинків допоможе вивести команду на потрібний рівень, - цитує Сабо «СЕ в Україні».