24 січня - ФК «Баку» (Азербайджан)
26 січня - «Рієка» (Хорватія)
28 січня - «Стяуа» (Бухарест, Румунія)
31 січня - «Локомотив» (Пловдив, Болгарія)
Ще один поєдинок «Динамо», можливо, проведе вранці 1 лютого, після чого повернеться до Києва. Суперник на даний момент уточнюється.
Нагадаємо, що в січні минулого року «біло-сині» на першому іспанському зборі в тій же Марбельї провели чотири зустрічі, в яких добилися таких результатів:
18 січня. «Динамо» - «Ференцварош» (Будапешт, Угорщина) - 2:3 (Гусєв (7, з пенальті) , Кравець (47) - Оттен (33) , Біді (53, 75).
21 січня. «Стяуа» (Бухарест, Румунія) - «Динамо» - 2:0 (Рушеску (32) , Костєєв (66).
23 січня. «Динамо» - «Базель- 1893» (Швейцарія) - 1:0 (Кранчар 43).
26 січня. «Динамо» - ФК «Люцерн» (Швейцарія) - 3:2 (Цуріков (42) , Аруна (54) , Мехмеді (73) - Андріст (45) , Отеленні (85).