Київські динамівці розпочали підготовку до другої частини сезону
У вівторок в другій половині дня футболісти київського «Динамо» розпочали підготовку до другї частини сезону. Кияни серед своїх колег-суперників з інших команд УПЛ, мали більше всього часу на відпочинок - до 14 січня,- повідомляє ua.championat.com.
На збір до Іспанії відправляться також Олександр Рибка і форвард Артем Кравець, контракти з якими були підписані у кінці першої частини сезону.
Олег Блохін провів з футболістами загальні збори, на яких позначив завдання команди на весняні матчі «Динамо». У середу та четвер команда пройде медогляд. Паралельно відбудуться два заняття на одному з тренувальних полів бази, а 17 січня динамівці проведуть одне тренування на штучному газоні в критому манежі.
У суботу, 18 січня, команда відправиться на свій перший тренувальний збір у Іспанії.