«Правильне чи неправильне це рішення? Я не обговорюю такого. Для мене Сергій Станіславович залишив світлу пляму як тренер київського «Динамо».
Ми довго грали разом. Як тренер він досягнув всього. Після Валерія Лобановського досягнув такого: виграв два чемпіонати, два Кубки України та вивів команду в Лігу чемпіонів. Тому однозначно тільки стовідсотковий позитив», – розповів Шевченко для FootballHub.
Андрій Шевченко прокоментував відхід Реброва з київського «Динамо»
Фото: 1927.com.ua Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився думкою з приводу відходу Сергія Реброва зі складу київського «Динамо».