Сергій Федоров: «Віримо, що в нинішньому році у «Динамо» вийде втілити в життя все задумане»

Динамо Київ 15 Січня, 07:08 1074
Сергій Федоров: «Віримо, що в нинішньому році у «Динамо» вийде втілити в життя все задумане» | 19-27
Один з тренерів київського «Динамо» Сергій Федоров розповів про те, як буде побудована робота команди до відльоту на перший міжсезонний збір (18 січня).

 «Всі хлопці зібралися після відпустки у відмінному настрої. Головний тренер на зборах розповів футболістам про плани підготовки і про те, чого він чекає від команди в новому сезоні. Ми всі віримо, що в нинішньому році у «Динамо» вийде втілити в життя все задумане».

Після зборів та легкої пробіжки, 15 і 16 січня, футболісти, розділившись на дві групи, пройдуть традиційний медогляд. «Паралельно буде і тренувальна робота на натуральному газоні, а 17 січня, перед вильотом до Іспанії, проведемо одне загальне заняття в критому манежі», - цитує Федорова Чемпіонат.ком.