«Всі хлопці зібралися після відпустки у відмінному настрої. Головний тренер на зборах розповів футболістам про плани підготовки і про те, чого він чекає від команди в новому сезоні. Ми всі віримо, що в нинішньому році у «Динамо» вийде втілити в життя все задумане».
Після зборів та легкої пробіжки, 15 і 16 січня, футболісти, розділившись на дві групи, пройдуть традиційний медогляд. «Паралельно буде і тренувальна робота на натуральному газоні, а 17 січня, перед вильотом до Іспанії, проведемо одне загальне заняття в критому манежі», - цитує Федорова Чемпіонат.ком.