Вболівальники «Динамо» обрали бажаного суперника в Лізі чемпіонів

Динамо Київ 3 Червня, 08:48 2809
Вболівальники «Динамо» обрали бажаного суперника в Лізі чемпіонів | 19-27
У нашій спільноті в одній із соціальних мереж ми запитали підписників - яку команду вони хочуть бачити суперником київського «Динамо» в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Лідерами вболівальницьких очікувань стали «Янг Бойз» та «Істанбул Башакшехір», які розділяє трохи більше одного відсотка голосів (23,2% та 24,7% відповідно). Далі йде «Ніцца» із 18-ма відсотками. А найменш цікавим суперником вболівальники «біло-синіх» вважають АЕК.

Нагадаємо, що жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів відбудеться 14 липня, а матчі пройдуть 26/27 липня і 1/2 серпня.