Яремчук не поїде на збори з «Динамо»

Динамо Київ 15 Січня, 09:04 1145
Яремчук не поїде на збори з «Динамо» | 19-27
Кілька днів тому вітчизняні ЗМІ поширили інформацію про те, що 18-річний нападник «Динамо-2» Роман Яремчук буде викликаний Олегом Блохіним до тренувань у першій команді та пройде зарубіжні збори.

«Яремчук через хворобу не полетить з першою командою, а залишиться в Києві», - уточнює журналіст газети «Команда» Дмитро Шаповал. «Зате Данило Сілва, Денис Гармаш і Євген Селін тренуються без будь-яких обмежень».

Зауважимо, що Яремчук є наймолодшим гравцем ліги, який виходив на поле (17 років 229 днів) і забивав голи (17 років 306 днів). У минулому сезоні футболіст став кращим бомбардиром в другому етапі чемпіонату U-19, а також вже встиг заявити про себе в матчах за молодіжний склад киян. Взимку 2013-го року Яремчук потрапив в сферу інтересів леверкузенського «Байєра», тренери якого хотіли бачити талановитого гравця в своїх рядах, але Роман прийняв рішення продовжити свою кар'єру в «Динамо».