Стефан Решко «Легіонери навіть не знають, що означає слово Динамо»

Динамо Київ 15 Січня, 11:27 1089
Стефан Решко «Легіонери навіть не знають, що означає слово Динамо» | 19-27
Захисник «Динамо» 1970-х років Стефан Решко критично висловився на адресу легіонерів київської команди, які висловлювали невдоволення своїм становищем.

- Я не раз читав незадоволені висловлювання динамівських легіонерів, але вважаю, що футболіст повинен тільки грою доводити свою спроможність.

Мені здається, що багато гравців переоцінюють себе. Хоча навряд чи головний тренер буде ставити в основу того, хто виглядає гірше. Чесно кажучи, я взагалі є противником великої кількості іноземців, адже з нашими хлопцями набагато простіше працювати.

Але якщо клуб викладає такі великі гроші, то потрібно терпіти. На жаль, зараз спортивний світ побудований суто на бізнесі та особистих амбіціях - у гравців немає поняття про «честь клубу». Легіонери навіть не знають, що означає слово «Динамо», - вважає Решко.