Александар Пантич: «Найкращий пас - у Сидорчука, а Гармаш - найбільш балакучий»

Динамо Київ 5 Червня, 10:44 2369
Александар Пантич: «Найкращий пас - у Сидорчука, а Гармаш - найбільш балакучий» | 19-27
Захисник «Динамо» в інтерв'ю FootballHub розповів усе про своїх партнерів по команді.