Плани «Динамо» на літнє міжсезоння

Динамо Київ 5 Червня, 12:56 5008
Плани «Динамо» на літнє міжсезоння | 19-27
Календарним матчем із «Чорноморцем», який було зіграно в Одесі, завершився сезон 2016/2017 для гравців «Динамо».

Щоправда, не для всіх – деякі футболісти вирушили до розташування національних та молодіжних збірних різних країн світу для участі в товариських та відбіркових поєдинках до ЧС-2018. Інші же динамівці пішли у відпустку, яка закінчиться для них 19 червня. Протягом двох днів гравці пройдуть обов’язкове медичне обстеження, а також до 25-го червня займатимуться у штатному режимі без гравців збірних на власній базі в Кончі-Заспі.

26 червня вже у повному складі команда збереться в Австрії, де протягом двох тижнів проводитиме тренувальний збір. На цей час заплановане проведення шістьох контрольних матчів, список суперників наразі з’ясовується.

10 липня «Динамо» повернеться до Києва, де продовжить уже цілеспрямовано готуватися до першого офіційного поєдинку сезону 2017/2018 – матчу за Суперкубок України проти донецького «Шахтаря», який відбудеться 15 липня.