Гравці «Динамо» в інтерв’ю Динамо Киев Web TV поділилися враженнями після традиційного медобстеження:
Євген Макаренко: «Всі лікарі сказали, що все добре, тому можна спокійно приступати до роботи та готуватися до другої частини сезону. Після відпустки завжди важко починати тренування, адже всі футболісти люблять трохи відпочити. Але це наша робота, ми вже відпочили і зараз із новими силами потрібно готуватись до другої частини сезону.
Денис Гармаш: «Все добре, зараз найголовніше добре підготуватись та успішно почати другу частину сезону».