Блохін поставив перед гравцями завдання – золоті медалі

Динамо Київ 15 Січня, 15:34 1951
Блохін поставив перед гравцями завдання – золоті медалі | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів про цілі та пріоритети, які ставив керманич «біло-синіх» Олег Блохін на вчорашніх командних зібраннях.

 

«Будемо боротися лише за перше місце. Думаю, з цим в команді всі погоджуються, так що потрібно летіти на збори і працювати.

 Жодних пріоритетів перед собою не ставимо – і в чемпіонаті, і в Лізі Європи потрібно показувати хорошу гру. Не буду робити гучні заяви – фінал чи півфінал, просто потрібно проходити суперника і дивитись далі», - сказав Ярмоленко каналу «Футбол 1».