«Будемо боротися лише за перше місце. Думаю, з цим в команді всі погоджуються, так що потрібно летіти на збори і працювати.
Жодних пріоритетів перед собою не ставимо – і в чемпіонаті, і в Лізі Європи потрібно показувати хорошу гру. Не буду робити гучні заяви – фінал чи півфінал, просто потрібно проходити суперника і дивитись далі», - сказав Ярмоленко каналу «Футбол 1».