Офіційно: Алієв - гравець «Анжі». ВІДЕО

Динамо Київ 15 Січня, 19:51 1749
Офіційно: Алієв - гравець «Анжі». ВІДЕО | 19-27
Півзахисник офіційно став гравцем махачкалінського клубу.

У середу, 15 січня, екс-динамівець Олександр Алієв в якості вільного агента офіційно став гравцем російського футбольного клубу «Анжі», - повідомляє офіційний сайт команди із Махачкали.

«Алієв підписав контракт з «Анжі» на 2,5 роки», - заявив PR-директор махачкалінської команди Олександр Удальцов.

В «Анжі»
півзахисник буде виступати під своїм улюбленим восьмим номером.  

Нагадаємо, що останнім клубом Олександра було київське «Динамо». Також Алієв грав у московському «Локомотиві» та дніпропетровському «Дніпрі».