Євген Макаренко одним з останніх пройшов загальнокомандний медогляд, після чого захисник київського «Динамо» приділив кілька хвилин на спілкування з кореспондентом Sport.ua
- Які відчуття були після того, як дізналися, що суперником київського «Динамо» в Лізі Європі буде «Валенсія»?
- Був у легкому здивуванні... Справді, хороша команда, з хорошими виконавцями. Нам буде досить непросто. На зборах будемо працювати над всіма якостями і готуватися до матчів Ліги Європи і чемпіонату України.
- Як сприйняли новину про те, що Ігор Суркіс вирішив залишити біля керма команди Олега Блохіна?
- Можу сказати, що дуже цьому радий. Думаю, у другій частині сезону у нас будуть хороші результати. Вчора Олег Володимирович провів з нами збори і сказав, що ми повинні зайняти перше місце в чемпіонаті.
- Ти можеш пообіцяти, що ви виконаєте це завдання?
- Обіцяю.