Наставник «вершкових» Карло Анчелотті прокоментував перемогу своєї команди над «Осасуною» в матчі 1/8 Кубку Іспанії – 0:2.
«Гравці суперника активно розпочали матч, як ми і очікували, з високим тиском та інтенсивністю гри, але після голу Кріштіану щось зробити їм було важко. Ми завжди контролювали гру, добре захищалися, через це й змогли відзначитись двічі», - сказав Анчелотті журналістам після гри.