За повідомленням офіційного сайту ужгородської «Говерли», 18 січня Федерація футболу України спільно з партнерами нагородить новобранця ужгородців, колишнього гравця київського «Динамо», Максима Шацьких премією «Голеодор» як учасника клубу «Олега Блохіна». Нещодавно, Максим Шацьких підписав контракт з «Говерлою» та перебуває на зборах у Туреччині зі своїм новим клубом.
За свою професійну кар’єру Максим Шацьких забив 165 голів.