Шацьких отримає премію «Голеадор», як учасник клубу «Олега Блохіна»

Динамо Київ 16 Січня, 08:34 868
Шацьких отримає премію «Голеадор», як учасник клубу «Олега Блохіна» | 19-27
Голеадорські здібності колишнього гравця «біло-синіх» Максима Шацьких буде відзначено ФФУ.

 

За повідомленням офіційного сайту ужгородської «Говерли», 18 січня Федерація футболу України спільно з партнерами нагородить новобранця  ужгородців, колишнього гравця київського «Динамо», Максима Шацьких премією «Голеодор» як учасника клубу «Олега Блохіна». Нещодавно, Максим Шацьких підписав контракт з «Говерлою» та перебуває на зборах у Туреччині зі своїм новим клубом.

За свою професійну кар’єру Максим Шацьких забив 165 голів.