Відео не для вразливих...
У післяматчевому коментарі воротар сказав, що це було не навмисно, і що він відразу зрозумів, що накоїв, і йому дуже шкода.
Відео не для вразливих...
У післяматчевому коментарі воротар сказав, що це було не навмисно, і що він відразу зрозумів, що накоїв, і йому дуже шкода.