Ковалець та Бєсєдін прокоментували поразку «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Січня, 10:15 918
Ковалець та Бєсєдін прокоментували поразку «Динамо». ВІДЕО | 19-27
У матчі-відкритті меморіалу Олега Макарова в манежі НТБ «Динамо» друга команда «біло-синіх» поступилася «Колосу» з Ковалівки з рахунком 2:3.

Динамівець Артем Бесєдін, який відзначився голом на 70-й хвилині матчу, поділився "Динамо" Київ WEB TV враженнями після поєдинку:

- До цього турніру я набрав хорошу функціональну і фізичну форму. Наш суперник дуже досвідчений, було помітно, що вони впевнено грають, добре працюють з м’ячем. Важко було проти них грати.

Поділився своїми думками з приводу турніру та гри і головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець:   

- Цікавий турнір, тому що тут присутній змагальній процес і це дуже добре у плані підготовки до сезону. Хоча, звичайно, штучне покриття залишає певний відбиток на майстерності і витривалості футболістів. Тренери мають змогу переглянути тут багато новачків.

Наступний свій матч команда Валентина Белькевича проведе у четвер, 16 січня. Суперником «Динамо» U-21 буде столичний «Локомотив».