Олександр Алієв: Голам у ворота «Локомотива» радіти не буду

Світовий футбол 16 Січня, 11:42 1070
Олександр Алієв: Голам у ворота «Локомотива» радіти не буду | 19-27
Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв, який напередодні підписав контракт з махачкалінський клубом, заявив, що матчі проти «Локомотива», за який він грав у 2010 році, не стануть для нього принциповими.

Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв, який напередодні підписав контракт з махачкалінський клубом, заявив, що матчі проти «Локомотива», за який він грав у 2010 році, не стануть для нього принциповими.

- Матчі проти «Локомотива» ні в якому разі не стануть особливими, - говорить Олександр Алієв. - Я добре ставлюся до клубу, фанатів і вболівальників «Локомотива». І якщо заб'ю «Локо» - радіти не буду. Всередині - так, але не на показ. Головне - щоб «Анжі» переміг. А команду «Локомотив» та її вболівальників дуже люблю. У мене залишилися тільки хороші спогади від того, як вони підтримували команду і мене. Буду дуже радий з ними зустрітися.