- Здрастуй Артем, розкажи, як пройшло міжсезоння, які плани на найближчий час?
- Нещодавно я повернувся з Дубаї, де я відпочивав разом з дружиною Анною. Новий рік зустрічав в Києві з дружиною та її батьками, а от 2-го січня приїхав на 10 днів у гості до батьків. Я вже точно знаю, що лечу разом з «Динамо», 18 січня, на перший збір до Іспанії, можу сказати, що мене вже дозаявили за команду в УЄФА, на весняні ігри Ліги Європи.
- Як ти підтримував фізичну форму на відпочинку?
- За два тижні в Києві, вдалося пограти у футбол. А в Дніпродзержинську із задоволенням граю в теніс з першим тренером - Дмитром Лоїком, цього буде достатньо, щоб увійти в ритм після відпустки. У « Динамо» я теж люблю зіграти в теніс з Денисом Гармашем або Ярмоленко. До речі , найсильніший тенісист в київському клубі це Хачеріді, чув, він навіть спеціально брав уроки тенісу.
- Останню свою гру київський «Арсенал» провів саме проти «Динамо», але ти чомусь не взяв у ній участь. У договорі оренди був пункт, що забороняє грати проти «динамівців»?
- Насправді такого пункту не було, а я дуже хотів, мріяв зіграти проти «Динамо». За кілька днів до гри до мене підійшов наш головний тренер - Сергій Закарлюка і сказав, що я не зможу вийти проти киян. Я був здивований, адже точно знав - у договорі, який я підписував, не було пункту, що забороняє грати проти своєї команди. Дуже хотів зіграти і робив все, щоб вийти на поле - готувався до матчу і навіть приїхав на гру. Моїй останньою надією був дозвіл від Ігоря Суркіса, але додзвонитися до Ігоря Михайловича я не зміг, його телефон був вимкнений, а на стадіон він прилетів буквально за годину до стартового свистка.
- У «Динамо» ти починав грати під 22-м номером, перейшовши в «Арсенал» взяв 15-й, а зараз тренуєшся в олімпійці з двома четвірками. Ти змінив номер після повернення?
- Екіпіровка, яка на мені, просто клубна без прив'язки до ігровій формі. А так, справді - після повернення я вирішив змінити, на фарт, свій 22-й на наступний, 23-й номер, під яким, сподіваюся, буду тепер постійно грати у складі «Динамо», - цитує нападника «Динамо» sports.dp.ua.