Олександр Рибка: «Всі й так розуміють, кольори якого легендарного клубу вони захищають»

Динамо Київ 17 Січня, 08:34 1235
Олександр Рибка: «Всі й так розуміють, кольори якого легендарного клубу вони захищають» | 19-27
Нагадаємо, склад динамівського колективу взимку поповнив Олександр Рибка, який не просто повернувся у свою колишню команду, а повернувся у футбол після дворічної перерви. Олександр розповів журналістам про свою адаптацію в «Динамо», настанови Олега Блохіна, плани на майбутнє та про свою відпустку на Кубі.

Нагадаємо, склад динамівського колективу взимку поповнив Олександр Рибка, який не просто повернувся у свою колишню команду,  а повернувся у футбол після дворічної перерви. Олександр розповів журналістам про свою адаптацію в «Динамо», настанови Олега Блохіна, плани на майбутнє та про свою відпустку на Кубі.

«Біло-сині» почали підготовку 14 січня. У середу і четвер, розбившись на дві групи, вони пройшли медобстеження в клініці «Борис». На п'ятницю було намічене тренування на базі в Кончі-Заспі, а в суботу кияни вилетять на перший збір до Марбельї.

- Саша, судячи зі слів твоїх партнерів, у всіх в ці дні настрій бойовий. А який він у тебе - навіть уявити складно...

- Це, мабуть, найбільш довгоочікувані збори в моїй кар'єрі! Скучив за футболом - не передати словами. Тепер буду намагатися довести тренерському штабу, що зі мною не даремно підписали контракт.

- Напевно, тобі зараз хочеться не тренуватися, а не терпиться взяти участь в якому-небудь матчі?

- Всьому свій час. Зрозуміло, що ж тут приховувати - дуже хочу відчути атмосферу справжньої гри, переповнених трибун. Сподіваюся, що між мною і динамівськими уболівальниками більше не залишилося нерозуміння. Слава Богу, більшість розсудливих людей мене в Києві підтримують. У динамівській команді прийняли чудово. Всі бажають мені швидше повернутися на рівень, на якому я перебував два роки тому.

- З боку Шовковського і Коваля не відчуваєш «ревнощів»? Все-таки у них з'явився новий конкурент.

- З Сашком ми в чудових стосунках, він мене завжди підтримував. Максима знаю ще не дуже добре, але взагалі, вважаю, конкуренція всім йде на користь.

- Свій фізичний стан як оцінюєш?

- З 2 січня щодня їздив на базу - спочатку самостійно набирав кондиції, щоб мати запас міцності до початку зборів. Та й взагалі у відпустці на дивані не лежав (посміхається). Зараз почуваюся нормально.

- Живеш на базі в тій же кімнаті, що й до відходу з «Динамо»?

- Ні, вже в іншій. Сусід по кімнаті - Женя Макаренко.

- У перший день Блохін звернувся до футболістів з напутнім словом?

- Так, на загальних командних зборах. Олег Володимирович нагадав про завдання, які стоять перед колективом.

- Ці завдання були якось конкретизовані?

- Так. Правда, всі й так розуміють, кольори якого легендарного клубу вони захищають. Перше місце в чемпіонаті і перемога в Кубку України - інших цілей на внутрішній арені бути не може. На рахунок Ліги Європи - тренерський штаб нічого не говорив, але, думаю, там будемо намагатися пройти якомога далі. У кінцевому рахунку, все залежить від нас самих.

- Найближчий суперник - «Валенсія». Ти слідкуєш за виступами цієї команди?

- Дивився кілька матчів, але, чесно кажучи, не можу сказати, що цей колектив чимось вразив. Це не та «Валенсія», проти якої ми грали п'ять років тому.

- Над Артемом Кравцем в команді не жартують - мовляв, порви «Валенсію» знову?

- У найближчий місяць Артем, напевно, буде найпопулярнішим футболістом в нашій команді (посміхається). Звичайно, з тих пір, як він забивав левантійцям, пройшло чимало часу, але Артем дуже амбітний, у нього багато чого попереду.

- Ти провів відпустку на Кубі. Яке найяскравіше враження від перебування в цій екзотичній країні?

- Напевно, океан і пісок. Такого чистого піску ніде більше не бачив. Звичайно, як було не спробувати місцеві сигари... Я хоч і не великий любитель цього, але на Кубі це дійсно культ! Кілька штук викурив, але не можу сказати, що отримав велике задоволення.

- Я бачив фотографії з твоєї риболовлі у відкритому морі...

- Ну, риболовлею це було складно назвати - так, легка морська прогулянка, під час якої зловили невелику барракуду... Але все одно приємно!