Дьємерсі Мбокані: «Зараз є декілька варіантів в Англії»

Динамо Київ 17 Січня, 10:02 1593
Дьємерсі Мбокані: «Зараз є декілька варіантів в Англії» | 19-27
Форвард київського «Динамо» прокоментував інформацію про інтерес до своєї персони з боку англійських та російських клубів.

Форвард київського «Динамо» прокоментував інформацію про інтерес до своєї персони з боку англійських та російських клубів.

- Розкажіть, як провели відпустку?

- Спочатку на пару тижнів поїхав до Бельгії, де живе дружина з дитиною, потім разом вирушили до Франції, де зустріли Новий рік. А ще встигли відвідати родичів на батьківщині в Африці. На зимові курорти не вибирався. Я не великий любитель кататися на ковзанах або ставати на лижі.

- Після відпустки Олег Блохін провів загальнокомандне зібрання. Завдання на другу частину сезону не змінилися?

- Тренер сказав, що в чемпіонаті України наша мета - зайняти перше місце. Упевнений, що нам це під силу. А в Лізі Європи ми зараз концентруємося на тому, щоб обіграти «Валенсію» і пробитися в 1/8 фіналу.

- У першій половині сезону «Динамо» неабияк лихоманило, досить згадати поразки від «Зорі» і «Генка». У світлі таких невдач у вас не закрадалася думка змінити клуб?

- Жодного разу! Та й як я можу залишити «Динамо», коли я тільки сюди перейшов? Що стосується поразок, то навіть у  найкращих клубів світу бувають злети і падіння. Ви ж самі бачите, наприкінці року ми набрали хорошу форму, піднялися на друге місце в чемпіонаті. Упевнений, це тільки початок, далі будемо ще більше радувати своїх уболівальників.

- Останнім часом поширюються чутки про те, що у ваших послугах зацікавлений московський «Спартак». На вас виходили москвичі з конкретною пропозицією?

- Я теж бачив цю інформацію в пресі, інтернеті і по ТБ. Нічого не можу сказати з цього приводу. Навіть не знаю, чи зв'язувалися москвичі з керівництвом «Динамо». Можливо, хтось виходив на мого агента, але особисто зі мною ніхто переговорів не вів.

- А з інших клубів вам надходили пропозиції?

- Так, по ходу сезону проявляли інтерес декілька клубів. Та й зараз є декілька варіантів в Англії. Але поки я навіть не хочу обговорювати цю тему, тому що пов'язаний контрактом з «Динамо».

- Ви вже можете сказати, що повністю адаптувалися в Києві? Чи відчуваєте себе тут як вдома?

- Навряд чи щось може замінити рідний дім, але в цілому почуваю себе в Україні досить комфортно. Правда, спочатку було важко орієнтуватися в незнайомому місті, в тому числі через мовний бар'єр. Зараз вже все гаразд, я знаю багато слів, взаєморозуміння з тренером і партнерами у мене хороше. А ось дружина сказала, що їй затишніше в Бельгії, тому що Київ сильно відрізняється від тамтешніх міст. Та й з дитиною їй допомагають там численні родичі.

- Нещодавно Кріштіану Роналду визнали найкращим футболістом світу 2013 року. А ви б як визначили трійку найкращих?

- Теж віддав би перевагу Роналду - він дійсно провів видатний сезон. На друге місце поставив би Рібері, на третє - Ібрагімовича, і тільки на четверте - Мессі (все ж травма неабияк зіпсувала йому другу половину сезону).