Ігор Суркіс: «Коли Рибка грав у «Шахтарі», у мене наверталися сльози»

Динамо Київ 17 Січня, 11:00 2113
Ігор Суркіс: «Коли Рибка грав у «Шахтарі», у мене наверталися сльози» | 19-27
Олександр Рибка після повернення з команди запеклого конкурента зараз тренерується на повну силу у складі Динамо

- Коли він грав так здорово за донецький "Шахтар", у мене, звичайно, можна так сказати, наверталися на очі сльози, що він не грає у київському "Динамо", - зізнався президент клубу Ігор Суркіс в ефірі каналу "футбол 1".