Газзаєв: на турнір в Ізраїлі хотіли запросити "Спартак" та київське "Динамо"

Динамо Київ 17 Січня, 13:07 895
Газзаєв: на турнір в Ізраїлі хотіли запросити Спартак та київське Динамо | 19-27
Директор об'єднаної футбольної ліги (ОФЛ), президент владикавказької "Аланії" Валерій Газзаєв у ефірі ранкового шоу розповів про те, як формувався склад учасників майбутнього об'єднаного суперкубка та чому туди не потрапили два гранди радянського футболу.

Директор об'єднаної футбольної ліги (ОФЛ), президент владикавказької "Аланії" Валерій Газзаєв у ефірі ранкового шоу розповів про те, як формувався склад учасників майбутнього об'єднаного суперкубка та чому туди не потрапили два гранди радянського футболу.

"Насправді у нас був більш масштабний проект, тому що ми хотіли включити в список учасників ще й київське "Динамо" та "Спартак" - все-таки ці клуби досить популярні в Ізраїлі. Але у зв'язку з тим, що 7 лютого стартують Олімпійські ігри, ми можемо проводити змагання тільки до 5 лютого. З урахуванням підготовки команд довелося вибрати учасників за спортивним принципом - дві кращі команди Росії за підсумками минулого чемпіонату і два лідери української першості.

Чому в Ізраїлі? Багато російських клубів проходять підготовчий етап у цій країні, бо там прекрасна погода, умови. Працюючи в командах в якості головного тренера, протягом 15 років я їздив до Ізраїлю, адже там дійсно хороші умови і сильні спаринг-партнери", - сказав Газзаєв в ефірі радіостанції "Русское Радио".