Колишній президент ПФЛ Святослав Сирота прокоментував слова скривдженого у «Динамо» іспанця та не оминув увагою футбольний закон Захарченка.
- На жаль, я часто стикаюся з таким ставленням. І це не тільки у "Динамо". Проблема Лукаса була у ставленні тренера. Мабуть, Лукаса брали або без згоди, або всупереч бажанням тренера. І тренер показав, що тільки він вирішує, хто підбирає гравців. Я вважаю, що це не метод, і вирішувати такі питання треба не дискримінуючи гравця, а в діалозі з керівництвом.
Щодо закону:
- Цікаво, а що з цього приводу скажуть клуби першої, другої ліг, аматорські колективи районів і сіл. Адже у них також є футбольні чемпіонати. Мені дуже хочеться побачити, як будуть обладнувати стадіон, наприклад, у Новій Каховці турнікетами і друкувати іменні квитки. Або цей закон буде вибірковим і буде застосовуватися тільки до клубів Прем'єр-ліги, - прокоментував ситуацію Святослав Сирота у своїй сторінці на Facebook.