Про проблеми в «Динамо»:
- Ви не уявляєте, наскільки «Динамо» в моєму серці і наскільки я закоханий в вашу країну. Свого часу в «Динамо» прийшли інші бразильці. Дивно, що їх прийняли в команді не так добре, як мене.
Моя проблема була в тому, що я дуже хотів їм допомогти, щоб вони не були самотніми. Але я віддалився від іншої частини команди. Сьогодні, озираючись назад, я розумію, що хотів допомогти, але зробив зло собі.
Допомагаючи їм, я був під їх впливом. Але я хочу сказати, що ті проблеми, які були в нашій бразильської компанії, були і в іншій частині команди. Ми не були ексклюзивними і найбільш проблемними гравцями.
Про кращого партнера по «Динамо»:
Хто був кращим партнером в «Динамо? Белькевич, якого, на жаль, немає з нами. Він - топ. Я його дуже поважав. Я міг би назвати багато імен, але нікого не хочу виділяти крім Белькевича.
Про штрафи Ігоря Суркіса:
Штраф у 100 тисяч доларів в «Динамо»? Такими сумами мене не штрафували. У мене є тенденція набирати вагу. Зараз у мене є відчуття, що якщо я повернуся в «Динамо», там скажуть, що я не заплатив ці гроші (сміється).
Ігор Суркіс часто мене штрафував, але не тільки мене. І правильно робив. Нам потрібні дисципліна і правила.
Коли я приїхав в Україну складно було зрозуміти мову. Але найважче було, коли мене просили скинути зайві кілограми, щоб бути гравцем номер один. З цієї причини мені було важко, тому що мені було комфортно. Коли прийшов в «Динамо», я важив 88 кг, а від мене вимагали скинути вагу до 85 кг згідно параметрів клубу. За бразильськими мірками це норма.
Про нового тренера київського клубу:
- Хацкевич? 20 днів тому я розмовляв з Ребровим по WhatsApp, тоді ще він був тренером. Про призначення Хацкевича я дізнався вже в Україні. Не знаю, що сказати про нього, як про тренера, але він був сильним гравцем. Якщо він буде працювати тренером так, як він це робив, перебуваючи футболістом, то стане неймовірним тренером.