«Динамо» готове розірвати контракт з Гладким

Динамо Київ 28 Червня, 21:12 1379
«Динамо» готове розірвати контракт з Гладким | 19-27
Київський клуб надасть форварду статус вільного агента, якщо він знайде собі новий клуб.

Київське «Динамо» готове надати Олександру Гладкому статус вільного агента. Це трапиться у тому випадку, якщо нападник знайде команду, яка готова платити йому відповідну зарплату.

Додамо, що Гладкий розірвав співпрацю зі своїм агентом Вадимом Шаблія і сам шукає варіанти продовження кар'єри.

Нагадаємо, контракт Гладкого з «Динамо» дійсний до літа 2019 року.