Керівництво «Валенсії» почало переговори про продаж клубу

Динамо Київ 17 Січня, 19:06 939
Керівництво «Валенсії» почало переговори про продаж клубу | 19-27
Найближчим часом у «Валенсії» може змінитися власник.

Сьогодні в штаб-квартирі основного акціонера команди - банківської групи «Bankia» - пройшла зустріч між керівництвом команди, представниками «Bankia» і місцевою владою.

Обговорювалася можливість продажу «Валенсії» інвестору, який допоміг би клубу повернути провідні позиції в іспанському і європейському футболі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в придбанні «Валенсії» зацікавлений сінгапурський бізнесмен Пітер Лім.