Олег Блохін: «Проблема одна – «Валенсія» в накаті»

Динамо Київ 18 Січня, 08:51 1579
Олег Блохін: «Проблема одна – «Валенсія» в накаті» | 19-27
Головний тренер «Динамо» Олег Блохін перед відльотом команди на збори розповів про настрої та командні плани.

Головний тренер «Динамо» Олег Блохін перед відльотом команди на збори розповів про настрої та командні плани.  

- Всі так само готуються. Місяць для підготовки - думаю, цього достатньо. Одна проблема, що «Валенсія» грає в чемпіонаті, вони в накаті. Ось і все. З хорошим настроєм летимо на збори. Думаю, підготовка пройде добре.

Поки підсилень у нас ніяких, - додав Блохін.

- Тобто, плани не змінилися?

- Ні, нічого не буде. Поки що ні. Якщо хтось піде, тоді будемо думати.

- А може хтось піти?

- Поки що ні. Всі готуються, всі приїхали, все нормально, - сказав Блохін телеканалу «Футбол 1».