«Біло-сині» відправились до Іспанії. ФОТО

Динамо Київ 18 Січня, 09:06 1255
«Біло-сині» відправились до Іспанії. ФОТО | 19-27
18 січня делегація київського «Динамо» у складі головного тренера і його штабу, футболістів, адміністративного персоналу і клубних медіа вирушила до Іспанії на перший в цьому році тренувальний збір.

До терміналу D аеропорту «Бориспіль» динамівці почали з'їжджатися трохи пізніше семи годин ранку. Першими прибули адміністратори, відправивши на навантаження численні ящики з інвентарем.

Потім на реєстрацію пройшли футболісти і тренери, супроводжувані цікавими поглядами туристів, які були поруч.

У 9:15 лайнер взяв курс на іспанську Малагу. Орієнтовний час польоту складе чотири з половиною години.

На першому зборі в іспанській Марбельї, який триватиме до 1 лютого, під керівництвом Олега Блохіна будуть займатися 28 футболістів:

Воротарі : Олександр Шовковський, Максим Коваль, Олександр Рибка, Артур Рудько;

Захисники: Євген Хачеріді, Александар Драгович, Євген Макаренко, Даніло Сілва, Домагой Віда, Євген Селін, Бенуа Тремулінас, Дмитро Рижук, Віталійс Ягодінскіс;

Півзахисники: Олег Гусєв, Мігел, Денис Гармаш, Юнес Беланда, Лукман Аруна, Роман Безус, Огнєн Вукоєвич, Сидорчук, Дуду, Андрій Цуріков;

Нападники: Андрій Ярмоленко, Дьємерсі Мбокані, Браун Ідейє, Джермейн Ленс, Артем Кравець;

В Іспанії наша команда проживатиме в п'ятизірковому готелі «Melia La Quinta», розташованому в декількох кілометрах від морського узбережжя.

Для тренерського штабу важливо, що готель знаходиться всього в п'ятистах метрах від «Marbella Football Center», на полях якого команда буде тренуватися, і проводити контрольні матчі.

24 січня - ФК «Баку» (Азербайджан)

26 січня - « Рієка » (Хорватія)

28 січня - «Стяуа» (Бухарест, Румунія)

31 січня - «Локомотив» (Пловдив, Болгарія)

Ще один поєдинок «Динамо» можливо, проведе вранці 1 лютого, після чого повернеться до Києва. Суперник (не зважаючи на варіанти, які повідомлялися в мережі Інтернет), на даний момент, все ще уточнюється.