28-річний український півзахисник Олександр Алієв, який підписав контракт з махачкалінським «Анжі» строком на два з половиною роки, висловив свою думку з приводу об'єднаного чемпіонату Росії та України.
«Для нас, футболістів, це було б здорово. Більше яскравих, цікавих матчів, більше турнірної інтриги. Але якщо міркувати глобально, то користі від цього чемпіонату не буде. Російський чемпіонат через це постраждає, а український і зовсім буде похований. З лідерами все зрозуміло. А що робити з іншими командами, з першою лігою, з другою?» - цитує Алієва «Чемпіонат.com».