Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поміркував про подальшу кар'єру півзахисника «Динамо» Сергія Рибалки, який, нагадаємо, повернувся до Києва з оренди в ліберецькому «Словані» і, чекаючи рішення своєї футбольної долі, тренується з «Динамо-2».
«Для мене це дуже велика і не найприємніша загадка, чому Рибалка не отримав в Україні анінайменшого шансу, але при цьому дуже непогано проявив себе все-таки в далеко не найслабшому чемпіонаті Чехії. Виріс там в класного гравця? Тільки там?! Не знаю, не знаю... Інше питання, що зараз я на місці Рибалки серйозно б задумався - а чи варто сюди повертатися і задля чого?!», - написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.