- Минулого року ми бачили кращого Аруну?
- Перш за все, хочу сказати, що відчуваю себе прекрасно в «Динамо». Минулий рік вийшов для мене достатньо вдалим. У мене багато чого стало виходити з самого початку року. Граючи постійно в основному складі, я відчув упевненість, в результаті з'явилися голи.
- Вважаю, в році нинішньому для вас головна мета - чемпіонат світу в Бразилії?
- Я мрію про чемпіонат світу. Заради цього я готовий гарувати вдень і вночі. Думаю, якщо я покажу найкращі якості в час, що залишився до чемпіонату світу у «Динамо», то зможу отримати шанс від головного тренера.
- До якої стадії Ліги Європи необхідно дійти київському клубу, щоб Стівен Кеші (головний тренер збірної Нігерії -... Прим авт) зробив вибір на користь вас? Десь до півфіналу, чи не так?
- По-перше, я знаю, що Кеші спостерігає за гравцями, в тому числі і за мною. Я вірю, що «Динамо» зможе подолати бар'єр у вигляді «Валенсії». Це буде зробити непросто, але ми докладемо всі зусилля.
- Які сильні сторони «Валенсії»?
- Я не знаю. Я ніколи не грав проти «Валенсії».
- Ну а матчі по ТБ бачили?
- Досі я особливо не приділяв увагу цій команді.
- Ну лідера «Валенсії» хоч назвете?
- Без поняття. Думаю, у них збалансований склад.