Аруна: «Заради чемпіонату світу я готовий гарувати вдень і вночі»

Динамо Київ 19 Січня, 07:41 932
Аруна: «Заради чемпіонату світу я готовий гарувати вдень і вночі» | 19-27
Не зважаючи на свої плани зіграти за рідну збірну на ЧС-2014, нігерійський опорний хавбек київського «Динамо» досі нічого не знає про майбутнього суперника «біло-синіх» у Лізі Європи.

- Минулого року ми бачили кращого Аруну?

- Перш за все, хочу сказати, що відчуваю себе прекрасно в «Динамо». Минулий рік вийшов для мене достатньо вдалим. У мене багато чого стало виходити з самого початку року. Граючи постійно в основному складі, я відчув упевненість, в результаті з'явилися голи.

- Вважаю, в році нинішньому для вас головна мета - чемпіонат світу в Бразилії?

- Я мрію про чемпіонат світу. Заради цього я готовий гарувати вдень і вночі. Думаю, якщо я покажу найкращі якості в час, що залишився до чемпіонату світу у «Динамо», то зможу отримати шанс від головного тренера.

- До якої стадії Ліги Європи необхідно дійти київському клубу, щоб Стівен Кеші (головний тренер збірної Нігерії -... Прим авт) зробив вибір на користь вас? Десь до півфіналу, чи не так?

- По-перше, я знаю, що Кеші спостерігає за гравцями, в тому числі і за мною. Я вірю, що «Динамо» зможе подолати бар'єр у вигляді «Валенсії». Це буде зробити непросто, але ми докладемо всі зусилля.

- Які сильні сторони «Валенсії»?

- Я не знаю. Я ніколи не грав проти «Валенсії».

- Ну а матчі по ТБ бачили?

- Досі я особливо не приділяв увагу цій команді.

- Ну лідера «Валенсії» хоч назвете?

- Без поняття. Думаю, у них збалансований склад.