Голкіпер «Динамо» прокоментував запис на своїй сторінці у facebook, який викликав активне обговорення серед користувачів
За допомогою офіційного сайту fcdynamo.kiev.ua Максим Коваль повідомив про те, що запис, який було розміщено на його сторінці в соціальній мережі кілька днів тому, не відповідає дійсності через те, що його аккаунт було зламано: «Нещодавно мені зламали доступ до facebook і twitter та розмістили цей провокаційний запис на моїй сторінці. Нічого спільного з дійсністю він не має. На даний момент я на зборі, готуюся до відновлення сезону разом з іншими голкіперами. У нас здорова конкуренція, кожен хоче власною роботою довести своє право на місце у воротах».
До слів Максима приєднався також і тренер голкіперів «Динамо» Михайло Михайлов: «В команді дружній воротарський колектив. Всі тренуються з максимальною самовіддачею і у всіх абсолютно рівні шанси на місце у воротах. Хлопці знають, що за допомогою взаємної життєвої та ігрової підтримки, ми можемо рухатись уперед».