Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін повідомив кореспонденту «СЕ в Україні» Дмитру Ільченку, що в процесі підготовки до матчів 1/16 фіналу Ліги Європи проти іспанської «Валенсії», його команда проведе контрольний матч з чвертьфіналістом минулого розіграшу Ліги чемпіонів - «Малагою». Матч відбудеться 13 лютого на її полі.
Зазначимо, в поточному сезоні «Ла Ліги» «анчоуси» займають лише 14-у позицію.
Стадіон «Малаги» "Ла Росаледа"
